Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ichigo Info

   

ICHIGO:


Jméno:Ichigo 

Příjmení:Momomiya

Zaměstnání:číšnice café mew mew

Proměna:Mew mew strawberry     metamoropho sis

Věk:13

Spřízněné zvíře:Kočka divoká

•je moderní gymnastikčka•

Obrázek + nějaké info:)

Popis

Kočka divoká může vážit 1,2–11 kg a dosáhnout délky 47–80 cm.[3] Má na první pohled zavalitější postavu než kočka domácí, zejména díky delší a hustější srsti tento rozdíl je nejvíce patrný v zimě. Kočka divoká má také větší hlavu s dlouhými vousky a menšíma ušima. Je zbarvena šedohnědě až šedožlutě, s výrazným pruhováním na hřbetu, ocase a nohách. Na hřbetu je výrazný tmavý pás, zatímco břicho bývá krémově žluté. Od zdivočelé kočky domácí ji lze rozlišit zejména dle ocasu: ocas kočky divoké je kratší než polovina délky jejího těla, po celé délce huňatý a před špičkou má 3–4 pruhy, zatímco zdivočelá kočka domácí má ocas delší než polovinu délky svého těla, postupně se zužuje a má větší počet pruhů u špičky.

 

 

 

 

Ichigo je vůdkyně mew mew teamu a také první číšnice café mew mew.To jednou jasného dne šla ichigo jen tak po městě a zahlídla Masayu...mě trefilo!Nenáviděla jsem ho,byl sice velmi simpatický,ale přála bych to Kisshuovi  :3333 !

Ona se Masay zeptala jestli chce se s ní nechce projet vlakem....Ale když jí řekl že nemá zájem Ichigo zčervenala...mě se ulevilo,ale on pak řekl že si dělá legraci ...Pak spustil:Tak zítra v půl páté u nádraží... . Ichigo později zistila že se umí proměnit i v obyčejnou divokou kočku se jménem Neko.Neko je v překladu z japonšštiny kočka... A tak jak to zistila?

Jednou Masayovi něco bylo a Ichigo ho stejně vzala na čerstvý vzduch na Picnick.On ležel na dece a ona se nudila.Pak si řekla že mu dá malou pusinku.Dala a proměnila se v Neko.

Pak si zmatená štrádlovala městem a skusila to s proměnou proměnila se ale jako kočka v tom dressu :-) pak zistila že to de polibkem i spět,protože ji viděl Masaya s jeho rolničkou na krku co ji dal tak myslel že to je Ichigoina kočka,ale při tom to byla sama Ichigo.

přišla na  to tak že ji večer políbil Masayuv pes a tak utekla oknem.

Jednou šla opět jen tak Tokyem a uviděla chlapce s ještěnrem ještěr mu vypadl z ruky a jeho padla huba na Ichigoiny rty .Stala se z ní Neko a tak chytla ptáčka a dala mu pusu :DD  poté zase to samé hned co ta kočka v ní skončila. 

Dalo by se říct že je to taková jahdová holčička.Jinak jí nebaví úkoy má stím takový menší problémky má jich moc(těch úkolů).jinak má moc hrozně hodné rodiče.

_________________________________________________________________________

Ichigo normálně

ichigo18.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ichigo proměněná                                                                              

128.jpg

ichigo-alias-neko.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ichigo

(Dada, 28. 5. 2013 21:08)

Toto je veľmi dobrá stránka je tu aj dosť informácii a aj takisto ani ja nemám rada Masayu radšej Kisshua =D

Re: Ichigo

(majitelka blogu, kiki, 31. 7. 2013 17:30)

děkuju, ale teďka jsem dlouhý čas zanedbala protože mě pčřestalo mew mew bavit, ale pokusim se to zase rozjet.. :)

 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 48998
Měsíc: 1103
Den: 33